BackBack

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 27,5X14CM/CODE TAK224

Lek 2,400 Lek 1,920

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 27,5X14CM/ CODE TAK224

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 27,5X14CM/

CODE TAK224

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.