BackBack

FRUTJERE KRISTALI BOHEMIA COLOSSEUM 25.5 CM CODE COLOSSEUM255

Lek 4,200 Lek 2,940

FRUTJERE  KRISTALI BOHEMIA COLOSSEUM 25.5 CM CODE COLOSSEUM255

E shitur

Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE  KRISTALI BOHEMIA COLOSSEUM 25.5 CM

CODE COLOSSEUM255

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.