BackBack

FRUTJERE CERAMIC BLACK/GOLDEN 30X28X12CM

Lek 13,200 Lek 10,560

FRUTJERE CERAMIC BLACK/GOLDEN 30X28X12CM 3-70-473-0037

E shitur

Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE CERAMIC BLACK/GOLDEN 30X28X12CM

3-70-473-0037
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.