BackBack

FRUITIERE KRISTALI 18X13 CODE CSQ180

Lek 5,000 Lek 3,500

FRUITIERE KRISTALI18X13 CODE CSQ180

Përshkrimi i Produktit

FRUITIERE KRISTALI18X13

CODE CSQ180

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.