BackBack

FILXHAN I MADH S/4 PORCELAIN MUG 4 DESIGNS 350CC 12X9X11 / CODE 6-60-112-0004

Lek 2,100 Lek 1,470

FILXHAN I MADH S/4 PORCELAIN MUG 4 DESIGNS 350CC 12X9X11 / CODE 6-60-112-0004

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FILXHAN I MADH S/4 PORCELAIN MUG 4 DESIGNS 350CC 12X9X11 /

CODE 6-60-112-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.