BackBack

FILXHAN CAJI PORCELAIN TEA FOR ONE 200CC

Lek 1,800 Lek 1,440

FILXHAN CAJI PORCELAIN TEA FOR ONE 200CC CODE / 6-60-476-0031

E shitur

Përshkrimi i Produktit

FILXHAN CAJI PORCELAIN TEA FOR ONE 200CC

CODE / 6-60-476-0031

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.