BackBack

EKSSPRES ALU 9 CUPS 450ML/CODE PH-12530-9

Lek 2,900 Lek 1,450

EKSSPRES ALU 9 CUPS 450ML/ CODE PH-12530-9

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

EKSSPRES ALU 9 CUPS 450ML/

CODE PH-12530-9

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.