BackBack

DERRASE AKACIE BARBEQUE PROF ME THIKE PIRUN GATIMI/CODE 01.00.301

Lek 6,900 Lek 5,520

DERRASE AKACIE  BARBEQUE PROF ME THIKE PIRUN GATIMI/ CODE 01.00.301

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DERRASE AKACIE  BARBEQUE PROF ME THIKE PIRUN GATIMI/

CODE 01.00.301

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.