BackBack

DEKORACION SHEGE CERAMIC POMEGRANATE ORANGE D10X10CM/CODE 3-70-655-0006

Lek 1,200 Lek 720

DEKORACION SHEGE CERAMIC POMEGRANATE ORANGE D10X10CM/ CODE 3-70-655-0006

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKORACION SHEGE CERAMIC POMEGRANATE ORANGE D10X10CM/

CODE 3-70-655-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.