BackBack

DEKORACION ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT ANT.GOLD 17Χ7Χ19CM/CODE 3-70-547-0766

Lek 3,700 Lek 2,960

DEKORACION ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT ANT.GOLD 17Χ7Χ19CM/ CODE 3-70-547-0766

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKORACION ELEFANT POLYRESIN ELEPHANT ANT.GOLD 17Χ7Χ19CM/

CODE 3-70-547-0766

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.