BackBack

DEKOR "CIFT"POLYRESIN COUPLE BLUE 16Χ9Χ34CM/CODE 3-70-401-0063

Lek 4,100

DEKOR "CIFT"POLYRESIN COUPLE BLUE 16Χ9Χ34CM/ CODE 3-70-401-0063

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR "CIFT"POLYRESIN COUPLE BLUE 16Χ9Χ34CM/


CODE 3-70-401-0063

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.