BackBack

DEKORACION BUF POLYRESIN OWL BROWN/GOLDEN 11Χ8Χ25,5CM/CODE 3-70-547-0672

Lek 4,000 Lek 3,200

DEKORACION BUF POLYRESIN OWL BROWN/GOLDEN 11Χ8Χ25,5CM/ CODE 3-70-547-0672

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKORACION BUF POLYRESIN OWL BROWN/GOLDEN 11Χ8Χ25,5CM/

CODE 3-70-547-0672

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.