BackBack

DEKOR WIFI METAL WALL DECO 'WI-FI' 70X1X20 / CODE 3-70-773-0096

Lek 2,700 Lek 1,620

DEKOR WIFI METAL WALL DECO 'WI-FI' 70X1X20 / CODE 3-70-773-0096

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR WIFI METAL WALL DECO 'WI-FI' 70X1X20 /

CODE 3-70-773-0096

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.