BackBack

DEKOR SNOWMAN ON PLANE 18Χ14Χ14 /CODE 2-70-822-0075

Lek 2,000 Lek 1,600

DEKOR  SNOWMAN ON PLANE 18Χ14Χ14 / CODE 2-70-822-0075

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR  SNOWMAN ON PLANE 18Χ14Χ14 /

CODE 2-70-822-0075

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.