BackBack

DEKOR "SHEGE"CERAMIC POMEGRANATE 6,5X6,5X7CM/CODE 3-70-146-0392

Lek 1,200 Lek 720

DEKOR "SHEGE"CERAMIC POMEGRANATE 6,5X6,5X7CM/ CODE 3-70-146-0392

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR "SHEGE"CERAMIC POMEGRANATE 6,5X6,5X7CM/

CODE 3-70-146-0392

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.