BackBack

DEKOR RESIN SANTA RED/WHITE 13Χ13Χ18CM/CODE 2-70-922-0020

Lek 3,300 Lek 2,640

DEKOR RESIN SANTA RED/WHITE 13Χ13Χ18CM/ CODE 2-70-922-0020

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR RESIN SANTA RED/WHITE 13Χ13Χ18CM/

CODE 2-70-922-0020

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.