BackBack

DEKOR RESIN BUDDHA GOLDEN 23Χ12Χ28/CODE 3-70-216-0096

Lek 5,700 Lek 4,560

CODE 3-70-216-0096

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-70-216-0096
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.