BackBack

DEKOR RESIN BUDDHA 15X11X23/CODE 3-70-146-0452

Lek 3,600

CODE  3-70-146-0452

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-70-146-0452
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.