BackBack

DEKOR POLYRESIN ELEPHANT SILVER/GOLD 16Χ11Χ19/CODE 3-70-547-0784

Lek 4,500 Lek 3,600

CODE 3-70-547-0784

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-70-547-0784
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.