BackBack

DEKOR PEME S/6 ORNAMENT CHAIR 3 COLORS 5Χ5Χ10 CODE 2-70-258-0010

Lek 3,000 Lek 2,400

DEKOR PEME S/6  ORNAMENT CHAIR 3 COLORS 5Χ5Χ10  CODE 2-70-258-0010

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/6  ORNAMENT CHAIR 3 COLORS 5Χ5Χ10 

CODE 2-70-258-0010

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.