BackBack

DEKOR PEME S/6 HEELS 3 COLORS 8Χ3Χ8 /CODE 2-70-258-0011

Lek 2,600 Lek 2,080

DEKOR PEME S/6  HEELS 3 COLORS 8Χ3Χ8 / CODE 2-70-258-0011

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/6  HEELS 3 COLORS 8Χ3Χ8 /

CODE 2-70-258-0011

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.