BackBack

DEKOR PEME S/6 GLASS XMAS BALL CHAMPAGNE Φ8CM/CODE 2-70-890-0235

Lek 2,800 Lek 2,240

DEKOR PEME S/6 GLASS XMAS BALL CHAMPAGNE Φ8CM/ CODE 2-70-890-0235

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/6 GLASS XMAS BALL CHAMPAGNE Φ8CM/

CODE 2-70-890-0235

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.