BackBack

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT CANDY 2 COLORS 4Χ3Χ8CM/CODE 2-70-890-0213

Lek 2,500 Lek 2,000

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT CANDY 2 COLORS 4Χ3Χ8CM/   CODE 2-70-890-0213

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME S/4 GLASS XMAS ORNAMENT CANDY 2 COLORS 4Χ3Χ8CM/

 

CODE 2-70-890-0213

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.