BackBack

DEKOR PEME ORNAMENT ICE SKATE RED/WHITE H12 / CODE 2-70-084-0096

Lek 800 Lek 640

DEKOR PEME ORNAMENT ICE SKATE RED/WHITE H12 / CODE 2-70-084-0096

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR PEME ORNAMENT ICE SKATE RED/WHITE H12 /

CODE 2-70-084-0096

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.