BackBack

DEKOR MURI S/3 PL WALL MIRROR SILVER Φ25Χ2/CODE 6-95-413-0011

Lek 2,000

CODE  6-95-413-0011

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  6-95-413-0011
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.