BackBack

DEKOR MURI METALIK 28X74CM/CODE JEL131

Lek 8,000 Lek 4,800

DEKOR MURI METALIK 28X74CM/ CODE JEL131

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MURI METALIK 28X74CM/

CODE JEL131

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.