BackBack

DEKOR MURI METAL WALL DECO W/MIRROR BLACK/GOLD 113Χ5Χ60 / METALIK CODE 3-70-447-0166

Lek 16,400 Lek 13,120

DEKOR MURI METAL WALL DECO W/MIRROR BLACK/GOLD 113Χ5Χ60 / METALIK / CODE 3-70-447-0166

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MURI METAL WALL DECO W/MIRROR BLACK/GOLD 113Χ5Χ60 / METALIK /

CODE 3-70-447-0166

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.