BackBack

DEKOR MURI BALERINE RESIN BALLET DANCER GOLDEN/BLACK 22Χ14Χ23 / CODE 3-70-446-0051

Lek 5,200 Lek 4,160

DEKOR MURI BALERINE RESIN BALLET DANCER GOLDEN/BLACK 22Χ14Χ23 / CODE 3-70-446-0051

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MURI BALERINE RESIN BALLET DANCER GOLDEN/BLACK 22Χ14Χ23 /

CODE 3-70-446-0051

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.