BackBack

DEKOR MOTORR METAL/POLYRESIN MOTORCYCLE IN RED COLOR 19X7X12 /CODE 3-70-726-0188

Lek 2,700 Lek 2,160

DEKOR MOTORR METAL/POLYRESIN MOTORCYCLE IN RED COLOR 19X7X12 / CODE 3-70-726-0188

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MOTORR METAL/POLYRESIN MOTORCYCLE IN RED COLOR 19X7X12 /

CODE 3-70-726-0188

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.