BackBack

DEKOR MOLLE RESIN APPLE W/MARBLE LOOK GREY/WHITE Φ10Χ10/CODE 3-70-323-0013

Lek 1,500 Lek 1,200

CODE  3-70-323-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-70-323-0013
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.