BackBack

DEKOR METALIK LONDON TAXI 28X12CM/CODE 3-70-726-0251

Lek 6,700 Lek 4,020

DEKOR METALIK LONDON TAXI 28X12CM/ CODE 3-70-726-0251

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR METALIK LONDON TAXI 28X12CM/

CODE 3-70-726-0251

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.