BackBack

DEKOR METAL SIDE MOTORCYCLE RED 19Χ16Χ11CM

Lek 2,400 Lek 1,920

DEKOR METAL SIDE MOTORCYCLE RED 19Χ16Χ11CM CODE 3-70-726-0274  

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR METAL SIDE MOTORCYCLE RED 19Χ16Χ11CM

CODE 3-70-726-0274

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.