BackBack

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 28X11X32/CODE 2-70-002-0061

Lek 5,700 Lek 4,560

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 28X11X32/ CODE 2-70-002-0061

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 28X11X32/

CODE 2-70-002-0061

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.