BackBack

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 17X11X46/CODE 2-70-002-0049

Lek 4,200 Lek 3,360

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 17X11X46/ CODE 2-70-002-0049

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR ME NDRICIM WOODEN HOUSE DECO W/LED NATURAL/WHITE 17X11X46/

CODE 2-70-002-0049

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.