BackBack

DEKOR MASK WHITE/BLACK 17X7X43CM

Lek 4,700 Lek 3,760

DEKOR MASK WHITE/BLACK 17X7X43CM CODE 3-70-401-0141

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MASK WHITE/BLACK 17X7X43CM

CODE 3-70-401-0141

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.