BackBack

DEKOR MAKINE POLICIE METALLIC POLICE VEHICLE IVORY/BLACK 28Χ11Χ10 /CODE 3-70-726-0249

Lek 6,700 Lek 4,020

DEKOR MAKINE POLICIE METALLIC POLICE VEHICLE IVORY/BLACK 28Χ11Χ10 / CODE 3-70-726-0249

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR MAKINE POLICIE METALLIC POLICE VEHICLE IVORY/BLACK 28Χ11Χ10 /

CODE 3-70-726-0249

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.