BackBack

DEKOR LULE PEME FUCHSIA Φ29 CODE 2-85-084-0222

Lek 400 Lek 320

DEKOR LULE PEME FUCHSIA Φ29 CODE 2-85-084-0222

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR LULE PEME FUCHSIA Φ29

CODE 2-85-084-0222

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.