BackBack

DEKOR KORAL RESIN CORAL DECO WHITE 23Χ13Χ10CM/CODE 4-70-511-0149

Lek 3,400 Lek 2,720

DEKOR KORAL RESIN CORAL DECO WHITE 23Χ13Χ10CM/ CODE 4-70-511-0149

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR KORAL RESIN CORAL DECO WHITE 23Χ13Χ10CM/

CODE 4-70-511-0149

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.