BackBack

DEKOR KORAL RESIN CANDLE HOLDER CORAL WHITE 12Χ11Χ10CM/CODE 4-70-511-0152

Lek 1,600 Lek 1,280

DEKOR KORAL RESIN CANDLE HOLDER CORAL WHITE 12Χ11Χ10CM/ CODE 4-70-511-0152

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR KORAL RESIN CANDLE HOLDER CORAL WHITE 12Χ11Χ10CM/

CODE 4-70-511-0152

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.