BackBack

DEKOR GLOB METAL/PL GLOBE SILVER/BLUE 27Χ15Χ38 / CODE 3-70-206-0004

Lek 4,900 Lek 3,920

DEKOR GLOB METAL/PL GLOBE SILVER/BLUE 27Χ15Χ38 / CODE 3-70-206-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR GLOB METAL/PL GLOBE SILVER/BLUE 27Χ15Χ38 /

CODE 3-70-206-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.