BackBack

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO PURPLE/BLACK H36 / CODE 3-70-192-0144

Lek 600 Lek 480

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO PURPLE/BLACK H36 / CODE 3-70-192-0144

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO PURPLE/BLACK H36 /

CODE 3-70-192-0144

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.