BackBack

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO LT BLUE/BLACK H60 / CODE 3-70-192-0138

Lek 1,500 Lek 1,200

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO LT BLUE/BLACK H60 / CODE 3-70-192-0138

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR FLUTUR FABRIC BUTTERFLY DECO LT BLUE/BLACK H60 /

CODE 3-70-192-0138

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.