BackBack

DEKOR FIGURINE RESIN TABLE DECO FACE BLACK/GOLDEN 15X10X27 / CODE 3-70-146-0439

Lek 3,300 Lek 2,640

DEKOR FIGURINE RESIN TABLE DECO FACE BLACK/GOLDEN 15X10X27 / CODE 3-70-146-0439

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKOR FIGURINE RESIN TABLE DECO FACE BLACK/GOLDEN 15X10X27 /

CODE 3-70-146-0439

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.