BackBack

DEKOR FIGURE FEMER POLYRESIN FEMALE FIGURE CREAM 13X13X42 CODE 3-70-401-0085

Lek 5,100 Lek 4,080

DEKOR FIGURE FEMER POLYRESIN FEMALE FIGURE CREAM 13X13X42 CODE 3-70-401-0085 

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR FIGURE FEMER POLYRESIN FEMALE FIGURE CREAM 13X13X42

CODE 3-70-401-0085 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.