BackBack

DEKOR CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC WHITE/PINK / CODE 2-70-305-0110

Lek 4,800 Lek 3,840

DEKOR   CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC WHITE/PINK Φ12Χ17 / CODE 2-70-305-0110

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKOR   CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC WHITE/PINK Φ12Χ17 /

CODE 2-70-305-0110

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.