BackBack

DEKOR CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC D12X22 /CODE 2-70-305-0108

Lek 6,900 Lek 5,520

DEKOR CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC D12X22 / CODE 2-70-305-0108

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKOR CAROUSEL WITH MOTION/MUSIC D12X22 /

CODE 2-70-305-0108

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.