BackBack

DEKOR BUDDHA HEAD GOLD 17Χ15Χ28CM/CODE 3-70-456-0126

Lek 3,600 Lek 2,200

DEKOR BUDDHA HEAD GOLD 17Χ15Χ28CM/ CODE 3-70-456-0126

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKOR BUDDHA HEAD GOLD 17Χ15Χ28CM/

CODE 3-70-456-0126

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.