BackBack

DEKOR ALUMINUM PERFORATED PLATE SILVER 37Χ18X2/CODE 3-70-579-0089

Lek 3,600

CODE  3-70-579-0089

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-70-579-0089
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.