BackBack

DEKANTER VERE CARAFFE 250CC D:10 CM H:20.5 CM/CODE DEC2012

Lek 3,400 Lek 2,380

DEKANTER VERE CARAFFE 250CC D:10 CM H:20.5 CM/ CODE DEC2012

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER VERE CARAFFE 250CC D:10 CM H:20.5 CM/

CODE DEC2012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.