BackBack

DEKANTER GLASS DECANTER CLEAR 1,4L Φ18Χ22

Lek 2,300 Lek 1,840

DEKANTER GLASS DECANTER CLEAR 1,4L Φ18Χ22 CODE / 6-60-560-0103

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER GLASS DECANTER CLEAR 1,4L Φ18Χ22

CODE / 6-60-560-0103

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.